KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12317033

nr 1231 7033

Kajsa-Tuva Werner

(f. 1973), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 2006, ca 40x29 cm

Kajsa-Tuva Werner, svensk bildkonstnär född 1973.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 januari 2019
kl 18:37:03

Kajsa-Tuva Werner

Läs mer om Kajsa-Tuva Werner